Recepciós pozícióba munkatársat keresünk

A Hotel Kardosfa munkatársat keres RECEPCIÓS pozícióba!

FELADATOK:
✔️ beérkező foglalások kezelése
✔️ vendégek fogadása és informálása
✔️ a foglalási rendszer, valamint az ajánlatkérések kezelése
✔️ adminisztrációs feladatok ellátása és számlázás
✔️ más szállodai részlegek tájékoztatása és informálása
✔️ online felületek kezelése

ELVÁRÁSOK:
 szállodai/idegenforgalmi végzettség vagy többéves szakmai tapasztalat
 angol vagy német nyelvismeret
 felhasználói szintű számítógépes ismeret
 vendégcentrikus szemlélet
pontos, igényes és önálló munkavégzés
 B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

ELŐNYÖK:
✔️ a Hostware program ismerete
✔️ további idegennyelvek ismerete
✔️ sales területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
🆗 versenyképes fizetés
🆗 tanulási, fejlődési lehetőség a szolgáltatói szegmensen belül
🆗 egy fiatalos, jó kedélyű csapat tagja lehetsz
🆗 rendezett, igényes környezetben dolgozhatsz
🆗 étkezés
🆗 értékteremtő hozzáállás
🆗 magával ragadó természeti környezet

Munkavégzés helye: Hotel Kardosfa***, Zselickisfalud Kardosfa 064/1 hrsz.

Fényképes önéletrajzát az allas@kardosfa.hu e-mail címre várjuk!

Nem szeretne lemaradni legújabb ajánlatainkról és akcióinkról?

Akkor iratkozzon fel hírlevelünkre!